Bydgoszcz

Pracownik działu kadr i płac

przy ul. Schulza 3.

Opis stanowiska:

- obsługa procesów związanych z zatrudnieniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem umów o pracę oraz cywilnoprawnych
- prowadzenie dokumentacji kadrowej
- tworzenie raportów w Excel na podstawie danych z programu kadrowo-płacowego (Enova)
- kontakt z firmą zewnętrzną w zakresie oprogramowania Enova

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w pracy w obszarze kadr i płac
- znajomości programu Enova na poziomie zaawansowanym
- znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel)
- zdolności logicznego i analitycznego myślenia
- bardzo dobrej organizacji pracy
- dokładności i systematyczności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- mile widziana znajomość procedur zatrudniania cudzoziemców

Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.