Toruń

Zastępca managera

przy ul. Rynek Staromiejski 4.

Oczekujemy:

- wykształcenia minimum średnie,
- doświadczenia na podobnym stanowisku,
- umiejętności w organizacji pracy zespołu,
- znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodą komunikację,
- samodzielności w podejmowaniu decyzji pod presją czasu,
- zaangażowania w powierzone obowiązki i chęć rozwoju.

Opis stanowiska:

- przygotowanie i realizacja imprez okolicznościowych,
- kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy,
- dbanie o wysoki standard obsługi gości,
- budowanie i rozwój podległego zespołu oraz motywowanie pracowników do działania,
- nadzorowanie nad przeprowadzaniem inwentaryzacji,
- kontrolowanie stanów magazynowych,
- proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.

Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.